Чернігівські тхеквондисти привезли з Сербії три медалі

Наприкінці травня в Сербії відбувся сьомий міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо «ASTERIKS CUP», у якому взяли участь і троє чернігівських спортсменів. Усі вони повернулися додому з медалями.

Данило Чуб, тренерка Каріна Разумна, Катерина Богатирьова, Аня-Донець

20-21 травня в місті Ніш (Сербія), проходив міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо 7th «ASTERIKS CUP». У ньому взяли участь більш ніж 1500 спортсменів – 250 клубів з 32 країн світу. Чернігів представляли троє спортсменів КПНЗ ДЮСШ «Фортуна» Чернігівської міської ради, які тренуються під керівництвом тренера Каріни Разумної.

В результаті змагань Данило Чуб, провівши два поєдинки, виборов «срібло» і посів друге місце. Катерина Богатирьова провела чотири поєдинки, з яких виграла три, отримавши «срібло» і друге місце. Анна Донець після проведених двох поєдинків виборола «бронзу» і посіла третє місце.